Oferta

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ekspresy ciśnieniowe Fracino

Ekspresy Tradycyjne

Retro2gr_2oferta

Retro

Retro to stylowy, klasyczny ekspres z oferty Fracino, który odzwierciedla optymistyczny rozwój firmy, dzięki czemu klasyczny design współgra z najnowszym osiągnięciami technologicznymi w zakresie parzenia kawy na grupie z dżwignią. Stylowy dźwigniowy, ekspres z 1., 2. i 3. grupami parzenia przywołuje wspomnienia włoskich kafejek lat 50-tych.
Zobacz więcej
Bambino2E_2oferta

Bambino

Eekspres ciśnieniowy z półautomatyczną lub elektroniczną grupą parzenia, który cechuje się wyjątkowym stosunkiem ceny do jakości.
Zobacz więcej
Contempo2E_2oferta

Contempo

Model Contempo oferuje 14 litrowy bojler dla jeszcze lepszej wydajności i szybkości pracy. Możliwość jednoczesnego parzenia kaw i spieniania mleka.
Zobacz więcej
Romano2E_2oferta

Romano

Romano to wyjątkowo stylowy ekspres ciśnieniowy wyposażony w 2 lub 3 grupy parzenia,
Zobacz więcej

Ekspresy ciśnieniowe zaawansowane

velocino2_oferta

Velocino

Ekspres Velocino to pierwszy na rynku ekspres hybrydowy, który zrewolucjonizuje funkcjonowanie wszystkich punktów gastronomicznych, dla których liczy się wysoka jakość kawy oraz łatwość obsługi ekspresu. Od dziś znikają dylematy – ekspres kolbowy z uwagi na niezawodność i jakość parzonej kawy, czy ekspres automatyczny z uwagi na łatwość obsługi.
Zobacz więcej
PID_oferta

PID

Ekspres Fracino PID został wyposażony m.in. w wyświetlacz LCD umożliwiający zaprogramowanie wielkości parzonych kaw, automatyczne cykle czyszczenia, licznik wydanych napojów oraz informacje statystyczne dla całego urządzenia i poszczególnych grup parzenia indywidualnie.
Zobacz więcej
Cybercino_oferta

Cybercino

Cybercino na zawsze zmienił rynek ekspresów automatycznych i spowodował, że obsługa restauracji, barów i kawiarni może serwować wyśmienitą kawę, bez potrzeby kosztownego szkolenia.
Zobacz więcej
ATTIMO_Fracino-Polska

Attimo

Niskokosztowy ekspres do kawy przyrządzający do 600 filiżanek na godzinę.
Zobacz więcej

Ekspresy gazowe

Retro2LPG_oferta

Retro LPG

Unikalna dźwigniowa grupa wysokiego ciśnienia z podwójną sprężyną zapewniająca ciśnienie 9 barów.
Zobacz więcej
Retro-2_Deluxe_oferta-2

Retro Deluxe LPG

Retro Deluxe - luksusowa wersja ekspresów dźwigniowych.
Zobacz więcej
Contempo2E_LPG_oferta

Contempo LPG

Możliwa praca na gazie i 12V baterii lub prądzie. Precyzyjne programowanie 4 wielkości espresso.
Zobacz więcej
piaggio_coffee_van

Kawiarnie mobilne

Stawiamy sobie najwyższe wymagania odnośnie jakości i wydajności naszych ekspresów gazowych wykorzystywanych do pracy w mobilnych kawiarniach, tak aby nasi partnerzy mogli sprawnie serwować setki, a nawet więcej filiżanek dziennie.
Zobacz więcej

Ekspresy kolbowe ze zbiornikiem

littlegemmain

Little Gem

Little Gem to nowoczesne, kompaktowe, kolbowe ekspresy do kawy, które są szczególnie polecane w miejscach, gdzie przestrzeń jest na wagę złota lub woda z sieci nie jest dostępna. Little Gem to nowoczesne, kompaktowe, kolbowe ekspresy do kawy, które są szczególnie polecane w miejscach, gdzie przestrzeń jest na wagę złota lub woda z sieci nie jest dostępna.
Zobacz więcej
cherubmain

Cherub

Cherub – mały, ale bardzo wydajny ekspres z wbudowanym zbiornikiem na wodę.
Zobacz więcej
classicomain

Classico

Ekspres Classico łączy w sobie najwyżej jakości komponenty ekspresu kolbowego z wyjątkowym wykończeniem w polerowanej stali nierdzewnej i drewnianymi uchwytami.
Zobacz więcej
heavenlymain

Heavenly

Ekspres Heavenly to prawdziwy diament wśród ekspresów. Klasyczny design zyskał nową odsłonę – poprawiona konstrukcja, najwyższej jakości komponenty i elektroniczne sterowanie grupy sprawiają, że praca na tym ekspresie jest wyjątkowo łatwa i przyjemna.
Zobacz więcej

Młynki do kawy, warniki, ekspresy domowe, palarka do kawy

grindermain

Młynki do kawy

Szeroki wybór młynków do kawy Fracino zapewnia, że wszystkie wymagania odnośnie świeżo mielonej kawy zostaną spełnione: od najwyższej
Zobacz więcej
vesuviusmain

Warniki do kawy

Wezuwiusz jest kompaktowym, ale niezwykle potężnym urządzeniem do produkcji dużych ilości gorącej wody i pary wodnej. Jest to idealne rozwiązanie do obleganych kawiarni i herbaciarni.
Zobacz więcej
piccinomain

Ekspresy domowe

Piccino - mówią, że małe jest piękne. Poczój smak prawdziwej włoskiej kawy w swoim domu.
Zobacz więcej
roastilinomain

Palarka do kawy

Zmysłowy proces palenia zielonych ziaren wprost na twoich oczach. Innowacja technologiczna pozwala na wypalanie niewielkiej ilości
Zobacz więcej
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.