O firmie

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Tradycja i nowoczesność

Potężny sukces uznanego Fracino, jedynego producenta ekspresów ciśnieniowych do espresso i cappuccino w Wielkiej Brytanii, rozpoczął się w 1950 roku, kiedy projektant obrabiarek Frank Maxwell rozebrał używany ekspres do kawy kupiony podczas rodzinnych wakacji do Włoch. Frank rozpoczął import maszyn do kawy i dostarczanie ich do punktów sprzedaży detalicznej w Wielkiej Brytanii. Otworzył firmę w 1964 roku, a firma zaczęła sprzedaż pod marką Fracino od 1990 roku. Teraz Fracino z siedzibą na Wyrley Trading Estate w Birmingham, posiada ponad 40 urządzeń w swoim port folio, z którego wszystkie są używane i szanowane na całym świecie. Superwydajne maszyny są dostosowane do każdego budżetu klienta, z dostosowanym wyposażeniem spełniającym wymogi techniczne i estetyczne.

Misja

Pragniemy wykorzystać połączenie entuzjazmu, wiedzy, innowacji i wyników pracy zespołowej w produkcji naszych wiodących na rynku ekspresów do kawy. Zastosowanie innowacyjnych technologii, światowej klasy inżynierii, niezawodności, pasji do projektowania oraz najnowocześniejszych metod produkcji, a także korzystanie z materiałów najwyższej jakości, pozwala nam na budowanie wysokiej jakości ekspresów do kawy, które są doceniane przez klientów na całym świecie.

Wartość

Zawsze dążymy do perfekcji w produkcji naszych maszyn do kawy i w relacjach z partnerami, którymi są nasi klienci, dystrybutorzy i pracownicy, z których wszyscy odgrywają kluczową rolę w przedsiębiorstwie Fracino. Wspieramy rozwój talentu inżynierskiego brytyjskich projektantów oraz jesteśmy zobowiązani do utrzymania naszej bazy produkcyjnej na terenie Wielkiej Brytanii. Mamy zamiłowanie do wszystkiego co zamierzamy osiągnąć.

Wizja

Pragniemy być postrzegani jako firma zajmująca się produkcją najwyższej jakości produktów. Chcemy być wzorem do naśladowania dla przemysłu i konsekwentnie wyznaczać trendy

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.